SZYBKA RANDKA, BO?

  •  jestem singlem/singielką
  •  jestem zapracowany/a
  •  nie chcę tracić możliwości poznania Tej Właściwej/Tego Właściwego – czyli spotkania innych osób na szybkiej randce
  •  od razu chcę „na żywo” sprawdzić, czy dana osoba mi odpowiada (w porównaniu do przeciągających się w nieskończoność znajomości wirtualnych)
  •  chcę nawiązać nowe znajomości w sposób niezobowiązujący (dane kontaktowe wymieniamy tylko pomiędzy tymi uczestnikami, którzy się „zaznaczyli”)
  •  zdobyć nowe doświadczenie, świetnie się bawić, oraz… dostać od Was gwarancje na to, że spotkam interesującą osobę/osoby! 

Jak to? A więc… Nie jesteśmy w stanie Tobie zagwarantować, że od razu na pierwszym spotkaniu poznasz tę Wymarzoną, Wymarzoną, choć niewykluczone oczywiście, że tak się stanie!

Niemniej, dla pewności, otrzymujesz u nas gwarancję na kolejne spotkanie:

 jeśli nie dostaniesz kontaktów do tych osób, które Cię interesują,

następna randka jest całkowicie darmowa! (Szczegóły tutaj)

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA:

 • KATEGORIA 24-36 - 13 SIERPNIA - godzina 19:00 -kawiarnia w centrum Poznania ;) ZAPISZ SIĘ TUTAJ! MIEJSCA TYLKO DLA PAŃ, BRAK MIEJSC DLA PANÓW!
 • KATEGORIA MIX: Panie 22-32, Panowie 24-34 - 20 SIERPNIA - godzina 19:00 -kawiarnia w centrum Poznania ;) ZAPISZ SIĘ TUTAJ! MIEJSCA TYLKO DLA PAŃ, BRAK MIEJSC DLA PANÓW!
 • KATEGORIA 28-38 - 27 SIERPNIA - godzina 19:00 -kawiarnia w centrum Poznania ;) ZAPISZ SIĘ TUTAJ!  MIEJSCA TYLKO DLA PANÓW, BRAK MIEJSC DLA PAŃ!

NIE TRAĆ OKAZJI POZNANIA INTERESUJĄCYCH OSÓB W SZYBKI I EFEKTYWNY SPOSÓB! DOŁĄCZ DO ŚWIETNEJ ZABAWY, KTÓRA ZDOBYŁA POPULARNOŚĆ JUŻ NA CAŁYM ŚWIECIE!

TYLKO U NAS MASZ GWARANCJE NA POZNANIE DRUGIEJ POŁÓWKI!


UWAGI ORGANIZACYJNE:

Informacje o miejscu danego spotkania otrzymują zapisani uczestnicy na 1-2 dni przed spotkaniem drogą e-mailową lub telefoniczną.

UWAGA! NIE HONORUJEMY WPŁAT NA MIEJSCU! Przyczyny: dezorganizacja spotkania, niepewność co do faktycznej liczby uczestników (czasami osoby się deklarują i nie przychodzą), konieczność rozliczania się z wpłat z US. Jeśli ktoś ma jakiś kontrargument odnośnie tychże, zapraszam do polemiki :) W przypadku spóźnienia/nie stawienia się na spotkanie wpłata przepadaSpeed dating to nowoczesna forma poznawania ludzi. „Moda” na szybkie randki przybyła do nas z Ameryki, a potem powędrowała do Warszawy. Aktualnie szybkie randki zdobyły sobie zwolenników także w innych miastach. Poznaniacy, choć początkowo nieco sceptyczni, przełamali się i uwierzyli, że szybka randka może być lepszym sposobem poznania ludzi niż np. portale randkowe. Obecnie, coraz częściej można ich spotkać na tego typu imprezach!
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zobacz wywiad z organizatorami:
KOGO SPOTKASZ NA NASZEJ SZYBKIEJ RANDCE?
 • punkt-1Po pierwsze - Osoby w wybranym przez Ciebie przedziale wiekowym szukające partnera, czy też po prostu nowych znajomości.
 • punkt-2Po drugie - Osoby, chcące w miły i oryginalny sposób spędzić wolny czas.
 • punkt-3Po trzecie - Samoświadome kobiety i zdecydowanych mężczyzn, czyli innymi słowy: ludzi znających swoją wartość (bo to nie jest wcale takie łatwe, aby przyjść na taką imprezę!)
 • punkt-4Po czwarte - Kogo jeszcze.. hm może, tę osobę, której szukasz?

Szybkie Randki, Speed Dating, Date of Date, Szybka Randka, Fast Dating, Fast Dates